Logotypy

Jak przekazać maksimum informacji w minimalistycznej formie graficznej? Takie zagadki to my lubimy i rozwiązujemy ku uciesze naszych klientów. Projektujemy znaki graficzne, znaki towarowe, logotypy, sygnety, godła, herby i piktogramy. Łączymy wiedzę z dziedziny psychologii i sztuki nadając markom charakter i osobowość. Na koniec powstaje księga znaku (brand book, manual, corporate identity, visual identity) - czyli zbiór informacji, przewodnik dla użytkowników znaku logo a w nim pola ochronne, opracowania techniczne, proporcje, opisy kolorów itp, itd.

Projektowanie

Nasz chleb powszedni, który smakuje nam jak bułka z masłem :) Niezależnie, czy do zaprojektowania jest wizytówka, okładka książki, folder, katalog, plakat, opakowanie, stoisko targowe czy może kompletna kampania reklamowa, od pomysłu do realizacji. Czy jest to projektowanie POS'ów, billboardów, siatek mash, reklam na autobusach, tramwajach, czy może sklepy internetowe lub reklamy telewizyjne i radiowe. Do każdego wyzwania podchodzimy jak graficzna jednostka specjalna i... od ponad 17 lat z sukcesem dbamy o wizerunek naszych klientów

Strony WWW

Doradzamy rozwiązania, projektujemy grafikę, realizujemy i wdrażamy strony www małe i duże. Wizerunkowe, biznesowe, informacyjne, lojalnościowe... sklepy internetowe, aplikacje mobilne, portale i platformy.... Zajmujemy się reklamą i marketingiem w internecie. Dbamy o pozycjonowanie i bezpieczeństwo stron naszych klientów. Oferujemy wsparcie techniczne a przede wszystkim odpowiadamy na potrzeby naszych klientów i realizujemy ich oczekiwania.

Produkcja

Potrzebne zgrabne opakowania, foldery na targi, filmy reklamowe, maskotki z logo a może coś dotąd niespotykanego w przyrodzie? Nie ma problemu. Wymyślimy, opracujemy, przygotujemy do produkcji i wyprodukujemy. Druk offsetowy, sitodruk, uszlachetnienia, realizacje audio i wideo, produkcja standów, woblerow, kasetonów itp. nie stanowią dla nas problemu. Zajmujemy się tym od wielu lat, i współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, ktorzy gwarantują nam wykonanie usługi na najwyższym poziomie, w ustalonym terminie i rozsądnej cenie.

Fotografia

To nie tylko kolejna nasza, poparta długoletnim doświadczeniem, umiejętność. Fotografia to nasza pasja. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym studiem. Realizujemy sesje zdjęciowe w pełnym zakresie. Fotografia reklamowa, produktowa, modowa, zdjęcia biznesowe, wizerunkowe... Sesje plenerowe, reportaże, zdjęcia artystyczne… Jesteśmy mistrzami photoshopa, więc możemy zrealizować nawet zlecenia z pozoru niemożliwe… Nie stronimy od fotografii ożywionej - filmu. Realizujemy spoty reklamowe, klipy wideo, teledyski czy prezentacje filmowe i multimedialne.

Różne

Jeśli w pozostałych działach nie znalazłeś interesującej Cię oferty, nie trać nadziei. Pod hasłem RÓŻNE mieści się to, czego nie ma w pozostałych działach. Doradztwo reklamowe, projektowanie form użytkowych, ilustracja książkowa, copywriting i wiele więcej. Moderna ma w swoim dorobku produkcje filmowe i reżyserię teledysków, aranżacje wnętrz, projekty gier planszowych, stoisk targowych, murali a nawet tortów urodzinowych :)